Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.07.2020 SAAT 05:42:30
Advert
Advert Advert
 

Silahlı sevince hayır!

Kurban bayramına sayılı günler kala, bayram öncesi yaşanabilecek dolandırıcılık ve sahte para olayları ile silah atma olaylarına karşı, polis ekipleri bilgilendirici afişler asarak, el ilanları dağıtıyor
Silahlı sevince hayır!
Advert

Abbas ÇAKAR - Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Kurban bayramına sayılı günler kala, bayram öncesi kurulacak  bayram pazarı ve  hayvan pazarlarında yaşanabilecek dolandırıcılık ve sahte para olaylarına karşı  bir dizi   tedbirler aldı. Ayrıca otobüs durakları ve halkın yoğun olarak kullandığı alanlara farkındalık oluşturmak için afiş çalışması başlattı.

 

 

SİLAHLI SEVİNCE HAYIR

Silahlı sevinç ile sahte para ve dolandırıcılık olaylarına  karşı, Kocaeli Valiliği tarafından hazırlanan afiş ve broşürler, polis ekipleri tarafından vatandaşların yoğun olduğu bölgelere asılırken, polis ekipleri de vatandaşları bilinçlendirici anlatımlarda bulundu. Üzerinde “Silahla sevince hayır”, “Sevincimiz hüzne dönüşmesin” ibarelerinin yazılı olduğu broşürler, camiler, otobüs durakları ve halk otobüsleri gibi halkın yoğun şekilde bulunduğu alanlara asılırken, bütün uyarılara rağmen bayramı silahla karşılayanlara cezai işlem yapılacağı belirtildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA