Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 14.12.2019 SAAT 16:11:23
Advert
 

KOÜ burs verecek

KOÜ burs verecek

Burçin Sağlam AYSU-Kocaeli Üniversitesi tarafından Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Üniversite Sınav Sistemi sonuçlarına göre ilk 25 bin kişi arasına girip Kocaeli Üniversitesi fakültelerine ilk üç sırada kayıt yaptıran öğrencilere burs verilecek. Detaylı bilgi için üniversitenin sitesindeki duyurular kısmına bakabilirsiniz.

 

30 ÖĞRENCİYE BURS

Kocaeli Üniversitesi ile Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) arasında imzalanan ve çimento sektörüne yetişmiş ara eleman kazandırmayı amaçlayan protokol kapsamında, Makine, Kimya Teknolojisi ve İnşaat Teknolojisi Programlarında okuyan 30 öğrencimize BURS verilecek. Kocaeli Üniversitesi ile Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) arasında imzalanan ve çimento sektörüne yetişmiş ara eleman kazandırmayı amaçlayan protokol kapsamında, Kocaeli Meslek Yüksekokulu Makine, Kimya Teknolojisi ve İnşaat Teknolojisi Programlarında 1. sınıf derslerini başarıyla tamamlayarak 2. sınıfa geçen 10’ar öğrencimize 10 ay süre ile BURS verilecek.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7917 TL 5.7685 TL
Euro
EURO
6.4716 TL 6.4458 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA