Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 01:59:16
Advert
Advert
 

Körfez’de Panayır Günleri başlıyor

Körfez Belediyesi, Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası tarafından Körfezde ikincisi gerçekleştirilecek olan Alışveriş Panayırı bugün kapılarını açacak
Körfez’de Panayır Günleri başlıyor
Advert

KURBAN BAYRAMI öncesinde 3 gün boyunca sürecek olan Alışveriş Panayırı iki farklı noktada gerçekleştirilecek. Ramazan Bayramı öncesinde sadece Tütünçiftlik Ağadere Caddesinde düzenlenen panayır bu bayram öncesi iki noktada gerçekleştirilecek. Ağadere Caddesi ile birlikte Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesinde de panayır günleri yapılacak ve çeşitli etkinlikler olacak.

 

SÜRPRİZ İNDİRİMLER OLACAK
Sürpriz indirimlerin çeşitli etkinliklerle süsleneceği panayır adeta bayram havasında geçecek. Panayır için ilk olarak Perşembe günü saat 14.00’te Ağadere Caddesinde açılış gerçekleştirilecek. Mimar Sinan Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Caddesinde Petkim Park alanındaki panayırın açılışı ise saat 16.00’da yapılacak.Vatandaşların ve esnafın rahat edebilmesi adına Ağadere Caddesi panayır boyunca trafiğe kapalı olacak. Ayrıca Tütünçiftlik viyadük altındaki otopark panayır boyunca ücretsiz olarak hizmet verecek. Körfez Belediyesi Körfez Ticaret Odası ve Körfez Esnaf ve Sanatkârlar Odası yetkilileri tüm Körfezlileri panayır tadındaki indirim günlerine davet etti.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA