Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 09.12.2019 SAAT 06:17:44
Advert
 

Türk Kızılayı Gölcük yarın yola çıkıyor

Türk Kızılayı Gölcük Şube Başkanı Orhan Barış, 11-14 Ağustos tarihleri arasındaki Kurban Bayramı kapsamında kurban vekaletlerini yerine getirmek için yarın Kuzey Irak’a gidecek. Barış Kuzey Irak’tan Kurban Bayramı sonrasında dönecek.
Türk Kızılayı Gölcük yarın yola çıkıyor

Türk Kızılayı Gölcük Şube Başkanlığı görevine seçilen eski AK Parti İl yönetici Barış, “Hedefimize ulaşıyoruz, yeni olmamıza rağmen vatandaşlarımız duyarlı Kızılayı’n güvenirliliğini biliyorlar, genel merkez tarafından verilen görevde her şube Başkanı bir ülkeye gidecek bende Kuzey Irak düştü, İlçemizde aldığımız kurban vekaletlerini yerine getirmek için 9 Ağustos günü gideceğiz, tüm Kurban vekaletlerini veren vatandaşlarımıza şimdiden kurbanlarının Allah kabul etsin diyorum. Kurban Bayramında kurban vekaleti vereceklerin Kızılay Gölcük Şubesine müracaat etmelerini istiyoruz” dedi.
 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7669 TL 5.7438 TL
Euro
EURO
6.4016 TL 6.3760 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA