Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 19.01.2020 SAAT 14:14:39
Advert
 

İyilik çoğalsın

İyilik çoğalsın

Her zaman kadınların daha çok hayatın içinde olmalarını, siyasetle daha çok ilgilenmelerini, yaşamın içinde daha çok sorumluluk almaları gerektiğini savunmuşumdur.

Detaycılar, duygusallar, her şeyi enine boyuna düşünüyorlar.

Pek çok şeye bir anne şefkatiyle yaklaşıyorlar.

Şahit oldukları olumsuzluklara duyarsız kalamıyorlar.

Bunun en iyi örneğini de kadın muhtarlar sergiliyorlar.

Değirmendere Topçular Mahallesi Muhtarı Rabia Karataş Şentürk örneğinde olduğu gibi.

Hali vakti yerinde olmayan kanser hastasının imdadına yetişiyor, evinin kirasını ödeyemeyen bir ailenin elinden tutuyor, bayramın yaklaştığı bugünlerde ise ihtiyaç sahibi çocukları giydiriyor…

Tabi ki bunları yaparken hayırseverlerin desteğini alıyor.

Yol, asfalt, temizlik bunları belediyeler zaten hallediyor. Önemli olan insana dokunmak, sözde değil gerçekten insanların yanında olmak, onların dertleriyle dertlenmek.

Muhtar Şentürk gibi iyiliği hatırlatan kişiler çoğalsın, sadece muhtarlar değil hepimiz kafamızı kaldırıp etrafımıza biraz kalben bakalım… 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8758 TL 5.8523 TL
Euro
EURO
6.5387 TL 6.5126 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA