Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 24.01.2020 SAAT 20:09:14
Advert
 

Yardım kampanyası başlatıldı

Spor kulüpleri için yardım toplanacak Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından sporun geliştirmesi amacıyla yardım kampanyası başlatıldı
Yardım kampanyası başlatıldı

Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi tarafından Yardım Toplama Komitesi kurularak, spor kulüplerine yardım amaçlı yardım kampanyası başlatıldı. Yardım kampanyası 3 ay sürecek. Konuyla ilgili Kocaeli Valiliği'nden yapılan açıklamada "Kocaeli ilinde sporun geliştirilmesi, bu sayede ilin tanıtımına katkı sağlamak, spor müsabakalarında ilimizi temsil eden sporcu ve kulüplerin gelişimi ve faaliyetlerini sürdürmeleri amacıyla Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığının himayelerinde Yardım Toplama Komitesi kurularak, 07 Ağustos 2019 tarihi itibariyle Ziraat Bankası Kurumsal Şubesinde (Hesap No: 163-40176402-5043 / Iban No: TR 5600 0100 0163 4017 6402 5043) 3 ay sürecek yardım kampanyası başlatılmıştır. İlimizde sporun geliştirilmesi için başlatılan kampanya ya verecekleri destek ve katkılarından dolayı değerli Kocaelililere teşekkür ediyoruz” ifadelerine yer verildi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA