Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 16.12.2019 SAAT 10:42:01
Advert
 

Yeni kaymakamdan ilk mesaj

İzmit Kaymakamlığı’na atanan Şevket Cinbir, “Kocaeli’nin kalbine geliyorum. İzmitlilere dost, ağabey olmaya geliyorum. Umuyorum ki dokunmadığımız ulaşamadığımız insanımız kalmaz” dedi. Cinbir, eylülde okullar açılmadan önce göreve başlayacağını söyledi
Yeni kaymakamdan ilk mesaj

 

Burçin SAĞLAM AYSU - RESMİ Gazete’de yayımlanan kararnameyle Mersin Silifke Kaymakamı iken İzmit Kaymakamlığı’na atanan Şevket Cinbir, gazetemize açıklamalarda bulundu. “Kocaeli’nin kalbine geliyorum” diyen Cinbir, “Aslen ben Zonguldak Devrekliyim. Ankara Hukuk mezunuyum. Bu meslekte 30. yılımı çalışıyorum. İzmit benim 10. görev yerim olacak. Çok şükür Anadolu’nun her yerinde hizmet etme şansını kazandım. Yurdumuzun doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine halkımızla kucaklaşma şansını yakalamış yöneticilerden biriyim.
 

HALKIN MEMNUNİYETİ

İzmitlilerle dost, arkadaş, kardeş, ağabey ve onlara evlat olmaya geliyorum. İzmit’te göreve başladıktan sonra İzmit’i daha yakından tanıyacağım. Bana verilen sorumluklarımın farkındayım. En iyi şekilde kimseleri küstürmeden işimi yapmaya geliyorum. Umuyorum ki dokunmadığımız ulaşamadığımız insanımız kalmaz. Aynı zamanda bize ulaşamayan vatandaşımız da kalmaz. Bu konuyu fazlasıyla önemsiyoruz. Bütün bunları yaparken halkın memnuniyeti ve rızasına talibiz. Devletimizin politikaları çerçevesinde görevimi yapmaya çalışacağım.

 

EN KISA ZAMANDA

Heyecan içindeyiz. 30 yıllık mesleki geçmişimiz olmakla birlikte her yeni tayin ve ilçe yeni bir başlangıca bir heyecana neden oluyor. İzmitlilerle buluşmayı heyecanla bekliyorum. Silifke’deki son noktayı koyduktan sonra en kısa zamanda İzmit’e gelmeyi planlıyorum. Tahminim yeni eğitim dönemi açılmadan İzmit’te olacağız. Hemşehrim olan Ersin beyin bıraktığı noktadan bakilik esasıyla hizmet etmeye devam edeceğiz. Yeni ve güzel insanlarla karşılaşacağıma eminim.

 

HEYECANLA BEKLİYORUM

Yurdumuzun her yerindeki insanımız güzel aziz ve değerlidir, hizmete değerdir. Bir an önce hizmete başlamak için heyecan içerisindeyim. Bu meslekte tanıştığım insanlara yenileri eklemek benim için mutluluk kaynağı olacak. İzmit’e çekirdek ailemizle birlikte geleceğiz. Benim eşim eğitimci. İki kızım ve bir oğlum var. Bir kızım psikoloji okudu diğer kızım da İstanbul’da psikoloji kazandı. Oğlum da bu yıl 8. sınıfa geçti. Oğlum, İzmitlilerin evlatlarına arkadaş olacak. Bir kızım nişanlı aralıkta düğününü yapacağız. Yani bu yeni heyecanları İzmit’te herkesle birlikte yaşayacağız” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7917 TL 5.7685 TL
Euro
EURO
6.4716 TL 6.4458 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA