Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.07.2020 SAAT 04:31:07
Advert
Advert Advert
 

Cumhuriyet Tırı İzmit’te

Atatürkçü Düşünce Derneği’nin 30’uncu yılı ve Milli Mücadelenin 100’üncü yılı anısına hazırlanan Cumhuriyet Tırı İzmit Cumhuriyet Parkı’na geldi
Cumhuriyet Tırı İzmit’te
Advert

Boran KAYALAR - Atatürkçü Düşünce Derneği’nin (ADD) 30’uncu yılı ve Milli Mücadelenin 100’üncü yılı anısına hazırlanan Cumhuriyet TIRI, İzmit Cumhuriyet Parkı’na geldi. 4 gün boyunca Cumhuriyet Parkı’nda kalacak olan TIR’da, Cumhuriyetin kuruluşu ile ilgili fotoğraflar ve Atatürk’ün hatırları ile ilgili eşyalar yer alıyor.

 

İLK ZİYARET CHP’DEN GELDİ

Cumhuriyet Parkı’nda bugün (Cuma) açılışı yapılan Cumhuriyet TIRI’nın ilk ziyaretçileri ise CHP İl Örgütü yönetimi oldu. ADD Kocaeli Şube Başkanı Taylan Bingöl,  ADD İzmit Şube Başkanı Ahmet Kavas ve ADD yöneticilerini ziyaret eden CHP yönetiminin ardından vatandaşlarda TIRI ziyaret ettiler.

 

DERİNCE’DE İZİN VERİLMEMİŞTİ

Cumhuriyet TIRI’nın ilimizde ilk ziyaret noktalarından biri olan Derince’de hatırlanacağı üzere Belediye Başkanı Zeki Aygün tarafından izin verilmemişti. Daha sonra ise Cumhuriyet TIRI’nın açılışı İzmit Yahya Kaptan Mahallesi’nde, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet tarafından yapılmıştı.

 

4 GÜN BOYUNCA İZMİT’TE OLACAK

ADD Kocaeli Şube Başkanı Taylan Bingöl yaptığı açıklamada: “Tur 4 gün boyunca burada olacak. Karamürsel Gölcük e gidecek. 19 Ağustos’ta depremi anma etkinliği olacak. İzmit ve Kocaeli Şubesi tüm ziyaretçileri bekliyor. ADD satış standı da var. Anı defterine isteyen yaz yazabiliyor” ifadelerine yer verdi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA