Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 24.01.2020 SAAT 20:09:42
Advert
 

Orhan Günen göreve devam

Merkez Hakem Kurulu’nun son toplantısında alınan karar gereği Kocaeli İl Hakem Kurul Başkanı Orhan Günen'in görevine devam etmesi yönünde karar alındı
Orhan Günen göreve devam

 

Orhan Günen ve ekibi yerinde çalışmalar ve uygulamalarla camianın olumlu tepkilerini almış ve gerçekleşen klasman hakemleri atamalarında Kocaeli’de 38 olan klasman hakemi sayısı 45’e çıkmıştı. Bu dikkat çekici çalışma MHK’nin dikkatinden kaçmadı ve Orhan Günen tekrardan Kocaeli İl Hakem Kurulu Başkanı olarak atandı. Bir önceki kuruldan tek değişiklik Ahmet Tosun’un yerine İsmail Yılmaz kurula dahil oldu.

 

Kocaeli İl Hakem Kurulu

Orhan Günen

İsmail Yılmaz

Kamuran Yalçın

Daimi Taşkın

Mitat Atalay

Deniz Enç

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA