Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.01.2020 SAAT 11:04:56
Advert
 

Emniyet filosuna 14 yeni araç

Türk Polis Güçlendirme Vakfı Kocaeli Şubesi tarafından İl Emniyet Müdürlüğü hizmetinde kullanmak üzere 14 araç düzenlenen törenle teslim edildi.
Emniyet filosuna 14 yeni araç

Arif BULUT - Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Güvenlik hizmetlerinde kullanılmak üzere Kocaeli’de faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarının Polis Güçlendirme Vakfı Kocaeli şubesine yapmış olduğu 14 adet araç bugün Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğünde tören ile teslim edildi. Törene Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy’un yanı sıra Kocaeli İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, İl Emniyet Müdür Yardımcıları, Polis Güçlendirme Vakfı Kocaeli Şube İkinci Başkanı İş adamı Mehmet Şerif Kanık ve dernek üyesi iş adamı Yaşar Yinelek ve yöneticileri katıldı.

 

 

DEVLET, VATANDAŞ İŞBİRLİĞİNİN GÜZEL BİR ÖRNEĞİ

Açılış konuşmasını yapan İl Emniyet Müdürü Necati Denizci, “Bugün halkımızın hizmetine sunacağımız 14 aracın ayrı anlamı var. Bu araçlar ilimizde faaliyet gösteren firmaların katkısı ile alınmıştır. Genel Anlamda toplumsal birliğin sembolüdür. Yeni araçlarımız gücümüze güç katacak ve bizlere destek olacaktır. Emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi. Vali Hüseyin Aksoy ise konuşmasında, “Halkın huzur ve güvenliği için 24 saat çalışan emniyet teşkilatımız araç gereç bakımından aha güçlü bir hale gelmiştir. İçişlerim bakanlığımızın gönderdiği araçlar dışında ilimiz iş adamlarının verdiği katkılar ile alınan araçlar halkımızın huzur ve güvenliği için kullanılacaktır. Bu vesile ile katkı sunan iş adamlarımıza, Türk Polis Teşkilatı Güçlendirme Vakfı Kocaeli şubemizin çalışmaları oldu onlara da teşekkür ediyorum. Devlet, vatandaş işbirliğinin güzel bir örneği’’dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9530 TL 5.9293 TL
Euro
EURO
6.5585 TL 6.5324 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA