Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.07.2020 SAAT 04:33:45
Advert
Advert Advert
 

Aranan şahıslar 'Huzur’a takıldı

Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı koordinesinde ülke genelinde eş zamanlı olarak “Türkiye huzur ve trafik uygulaması” gerçekleştirildi. Kocaeli’nde 277 ekip’de görevli bin 209 personel katıldığı uygulamalarda 23 aranan şahıs yakalanırken176 araç sürücüsüne 87 bin 816 lira para cezası kesildi
Aranan şahıslar 'Huzur’a takıldı
Advert

Abbas ÇAKAR - Vatandaşların   bayramı huzur içerisinde geçirmeleri, yaşanan  acı trafik kazalarını önelmek amacıyla  bir dizi tedbirler alındı. Alınan tedbirler kapsamında,  önceki gün  sabah saatlerinden  akşam geç saatlere kadar ülke genelinde Asayiş Daire Başkanlığı koordinesinde  “Türkiye Huzur ve Trafik Uygulaması” gerçekleştirildi.

 

ARANAN 23 ŞAHIS YAKALANDI

Sabah 08:00 ile 12:00 arasında  otobüs terminalleri,  tren gar  ve istasyonları hava alanları ile deniz limanlarında, 16:00 ile 200 arası  halkın yoğun olarak bulunduğu    bulvar, cadde, alışveriş merkezi içi ve çevrelerinde, 21:00 ile 23:00 suları  araı umuma açık yerler ve   sabit yol uygulamalarında  toplam  7 bin 838 şahısın gbt kontrolü gerçekleştirildi.  Sorgulanan şahıslardan  çeşitli suçlardan aranan 23  şahıs yakalandı.   Ayrıca  üzerinden kurusıkı tabanca çıkan 1  şahısa bin 274 lira para cezası kesilirken, üzerinden 1,4 gram esrar maadesi  çıkan bir şahıs ile  sahte plaka kullanan  bir şahısa  adli işlem yapıldı. Ayrıca  vize ihlali yapan özbekistan uyruklu 1 şahısta  yakalanarak sınır dışı edilmek üzere   Kocaeli İl Göç İdaresine  götürüldü.

 

BİN 400 ARAÇ KONTROL EDİLDİ

Trafik uygulamalarından bin 400 araç kontrol edildi.  Kontrol edilen 150 araca   çeşitli kural ihlallerinden  89 bin  775 lira para cezası  uygulanırken, 15 araç trafikten men  edilerek otoparka çekildi.  Denetimlerde  bulunan 133 umuma açık yerlerden  4 iş yerine  iş yeri açma ve çalıştırma  belgesi  bulunmadığından, 1 iş yerine ise  açıkta alkol sunumundan tutanak tutuldu.

 

176 ARAÇ SÜRÜCÜSÜNE CEZA

 Kocaeli   Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme  Şubesi ekipleri organizesinde   İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri  tarafından  yapılan uygulamalarda ise  bin 605  araç kontrol edildi.  Kontrol edilen  araçlardan 176 araç sürücüsüne  değişik kural ihlallerinden  87 bin 816 lira para cezası  uygulandı.  55 araç trafikten men edilirken  2 araç sürücüsünün ise sürücü belgeleri iptal edildi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA