Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 04.07.2020 SAAT 13:24:37
Advert
Advert Advert
 

İzmit Zabıta Kurban Bayramı'na hazır

İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Kurban Bayramı süresince 7 gün 24 saat görevinin başında olacak
İzmit Zabıta Kurban Bayramı'na hazır
Advert

İzmit Zabıtası, İzmit halkının rahat ve huzurlu bir bayram geçirebilmesi için 7 gün 24 saat görev başında olacak. Bayram öncesi özellikle Arife günü şehir merkezi ve ana caddelerde denetimlerini sıklaştıracak olan ekipler vatandaşların istek ve taleplerine anında cevap verecek. Zabıta Müdürlüğü ekipleri; Fen İşleri, Temizlik İşleri ve Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile diğer müdürlük ekipleri ile koordineli bir şekilde çalışma yaparak, olumsuzluklara müdahale edecek.

 

KURBAN ATIKLARI UYARISI

Yetkililer, vatandaşların kurbanlık hayvanlarını toplu kesim yerlerinde kesmesi gerektiği konusunda da uyararak “Kurban Hizmetleri Komisyonu tarafından belirlenen kesim alanları dışındaki alanlarda kaçak kesim yapanlarla ilgili denetimler gerçekleştirilecektir. Bu konuda vatandaşımızın daha duyarlı olacağına inanıyoruz. Ayrıca kurban kesen vatandaşların, kurban atıklarını caddelere, sokaklara gelişi güzel olarak atmamaları istendi. Açıklamada bu tür atıkların koku ve haşere oluşumunun yanı sıra ciddi hastalıkların da yayılmasına neden olduğu kaydedildi. Vatandaşların, şikâyetlerini Zabıtanın 318 00 20 numaralı telefonuna bildirebileceği de ifade edildi.

 

 İYİ BAYRAMLAR DİLEDİLER

Vatandaşların huzur ve mutluluk içerisinde bayramlarını geçirebilmeleri gece gündüz,  titizlik görevlerini sürdüreceklerini belirten Belediyenin zabıta müdürlüğü yetkilileri   “Tüm İzmit halkının Kurban Bayramını tebrik eder; sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.8648 TL 6.8374 TL
Euro
EURO
7.7113 TL 7.6805 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA