Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 19.01.2020 SAAT 14:38:54
Advert
 

Acemi kasaplar hastanelere koştu

Kurban Bayramı'nın ilk gününde, uyarılara aldırmadan kurban kesmeye kalkışan acemi kasaplar yine soluğu hastanelerde aldı
Acemi kasaplar hastanelere koştu

Abbas ÇAKAR - Kurban Bayramında klasik hale gelen Acemi Kasaplar, sabahın ilk ışıkları ile birlikte soluğu hastanede aldı.  Bayram namazı sonrasında, Kocaeli ‘nde ki hastanelerin acil servisleri  uyarılara aldırmadan kurban kesmeye kalkışan acemi kasaplar veya dikkatsizliğinin kurbanı olan usta kasaplar ile doldu. Kurbanlıklarını kendileri kesmek isterken bıçak ile kollarını, bacaklarını ve ellerini kesen vatandaşlar, kendi imkânları veya ambulanslar ile hastanelere getirildi. Yapılan müdahaleleri sonrası taburcu olan acemi kasapların kimisi konuşmaktan kaçınırken kimisi ise   aslında usta olduğunu ancak iş kazası yaşadığını ileri sürdü.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8758 TL 5.8523 TL
Euro
EURO
6.5387 TL 6.5126 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA