Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 15.12.2019 SAAT 13:28:58
Advert
 

Bir gün çalıştılar 9 gün rapor aldılar

Gölcükspor’da sözleşmeleri devam eden Sedat Cengiz ve Ömer Faruk Boz’suz kamp devam ediyor
Bir gün çalıştılar 9 gün rapor aldılar

Gölcküspor yönetim kurulunun yaptığı yazılı açıklamada “1 Temmuz itibariyle göreve gelen Başkan Hüseyin Çardak ve ekibi ile sözleşmeleri devam eden Sedat Cengiz ve Ömer Faruk Boz masaya oturdu. Her iki futbolcu sözleşmeleri olmasına rağmen verilen teklifi kabul etmeyerek kendilerine kulüp aramaya başladılar, kampa davet edilmelerine rağmen katılmadılar. 15 Temmuz’da davetli olmalarına rağmen kampa katılmayan her iki futbolcu hakkında TFF talimatları uyarınca yönetim kurulu gerekli cezai işlemi başlattı. Bu cezai işlem gereği her iki futbolcu da Gölcük’e 7 Ağustos tarihinde gelerek Gölcük sporun kendilerine tebliğ ettiği hocaları nezaretinde idman programı dâhilinde çalışmaları istendi. Futbolcularımız Sedat Cengiz ve Ömer Faruk Boz sabah verilen program dâhilin de çalışmaya başlayıp öğleden sonra Aile hekiminden 9 gün rapor almış bulunmaktadır” İfadelerine yer verildi.

 

SEDAT CENGİZ VEDA ETTİ

Yönetim kurulunun açıklamasının devamında “Zaten futbolcumuz Sedat Cengiz’in 30 Mayıs tarihinde Gebze gazetesinin spor sayfasında yayınlanan haberine göre  “Başka kimse pay çıkarmasın”, “Bana paradan önce birçok güzel insan kazandıran Gölcükspor’dan bugün itibariyle kendi kararımla ayrılmış bulunmaktayım. Hiçbir zaman verilen sorumluluklardan kaçmadan gururla formasını giyip kaptanlığını yaptığım 2,5 yıllık bu süre zarfında bana yardımcı olan başta kulüp çalışanlarına ve yönetici abilerime çok teşekkür ederim. Bu kararı alma sebebim öküz öldü ortaklık bitti mantığıdır. Bu seneki sıkıntılı süreçten çıkmamızın tek sebebi oyuncu arkadaşlarım ve kardeşlerimdir. Başka kimse bundan kendine pay çıkarmasın çünkü öyle bir hakları ve mücadeleleri olamamıştır. Küçük düşünen küçük kalır. Eğer bir kusurum yanlışım olduysa affola. Herkes hakkını helal etsin, benden yana herkese helaldir. Gelecek sezonlarda Gölcükspor’a ve formasını giyecek kardeşlerime başarılar dilerim”  diyerek sosyal medyada ve gazete haberlerinde yayınladın. Biz kulüp olarak sözleşmesi devam eden futbolcularımız Sedat Cengiz ve Ömer Faruk Boz ile masaya oturduk, anlaşma zemini aradık. Maalesef her iki futbolcuda Gölcükspor formasını giymek istemediklerini beyan etmişlerdir. Buna rağmen biz kendilerine teklifte bulunduk, kabul etmediler ve kamp davetimize icabet etmediler. Bu konuda kamuoyunu yanlış bilgilendiren herkesi kınıyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Spor haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.7917 TL 5.7685 TL
Euro
EURO
6.4716 TL 6.4458 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA