Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.12.2019 SAAT 21:55:35
Advert
 

Büyükakın, o raporu bekliyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, çöp bertaraf tesisi için yarın Akademik Odalar Birliği temsilcileriyle buluşacağını, birliğin hazırladıkları raporu sunacağını açıklamıştı
Büyükakın, o raporu bekliyor

Burçin SAĞLAM AYSU - BÜYÜKŞEHİR Belediyesi Başkanı Tahir Büyükakın, geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında çöp bertaraf tesisi hakkında açıklama yapmıştı. Akademik Odalar Birliği’nin ön çalışma yaptığı tesis için Başkan Büyükakın, “15 Ağustos’ta yapacakları çalışmayı bize sunacaklar. Biz de alternatifleri inceleyeceğiz ve ay sonuna doğru bunu kamuoyu ile paylaşıp bir karar vereceğiz” demişti.

 

RAPOR SUNACAKLAR

Bilindiği üzere Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu döneminde gündeme gelen Atık Bertaraf ve Enerji Üretim tesisinin Umuttepe’ye yapılma hususu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından iptal edilmişti. Başkan Büyükakın ise uzun bir sürenin ardından çöp fabrikasının yeni yeri konusunda kısa adı KAOB olan Akademik Odalar Birliği’nin rapor hazırladığını ve raporun 15 Ağustos tarihinde kendisine sunulacağını dile getirmişti. Bakalım yarın bir buluşma olacak mı?
 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Asayiş haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8067 TL 5.7835 TL
Euro
EURO
6.4646 TL 6.4388 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA