Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 29.01.2020 SAAT 23:31:25
Advert
 

Yeni Refah ilk milletvekili adayını belirledi

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mehmet Aras, bayramlaşma programında milletvekilliği seçimleri için ilk adayı belirdi
Yeni Refah ilk milletvekili adayını belirledi

Boran KAYALAR-Yeniden Refah Partisi (YRP) il teşkilatının bayramlaşma programı yoğun katılım ile il binasında gerçekleştirildi. Bayramlaşma programında partililer, il binasına sığmayınca bayramlaşmak için parti binasının önündeki caddeye çıkıldı. YRP İl Başkanı Mehmet Aras, programda kent ve ülke gündemini değerlendirdi.

 

SORUNU KÖKTEN ÇÖZECEK

YRP İl Başkanı Mehmet Aras, “Kocaeli’de üretim dahil tüm faaliyetlerini yürüten 50’den fazla dev firmanın, genel müdürlükleri İstanbul’ da olduğu için, vergileri İstanbul vergi dairelerine yatmaktadır. Fakat bu firmaların sebep oldukları, çevre kirliliği, trafik sorunu gibi bütün çevresel zararların tüm külfetini Kocaeli halkı çekmektedir. Vergi usul kanununda yapılacak olan, sanayi tesislerinin ödeyecek olduğu vergiler ½ oranında üretim yerinin bulunduğu ilin vergi dairesine, ½ oranında genel müdürlüğünün bulunduğu yerin vergi dairesine yatırılır, şeklindeki bir değişiklik sorunu kökünden çözecektir. Bunun adı da adil düzendir. Bunun adı milli çözümdür, hakkaniyete uygun çözümdür” dedi.

 

MİLLETVEKİLİ ADAYI GÖSTERECEK

Aras, Derince’den parti bayramlaşma törenine katılmak için gelen, Ahmet İnan isimli vatandaş ile özel olarak ilgilendi. Engelli vatandaşın partinin ikinci katta bulunan il binasına kadar çıkarak programa katılmasından çok mutlu olan Aras, Ahmet İnan’ ı tüm milli görüşçülere örnek gösterdi. Ülkemizin kurtuluşunun herkesin elinden gelen gayreti sarf etmesi ile mümkün olduğunu belirten Aras, Ahmet İnan’ ı ilk seçimde engelli vatandaşlarımızı temsil etmek üzere ilimizden milletvekili adayı olarak göstereceklerini söyledi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9601 TL 5.9363 TL
Euro
EURO
6.5587 TL 6.5325 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA