Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 09.08.2020 SAAT 00:35:33
Advert
 

TÜRKKAN VATANDAŞLARI DİNLEYECEK

​İYİ PARTİ Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, meclis mesaisi başlayana kadar 12 ilçeyi karış karış gezecek
TÜRKKAN VATANDAŞLARI DİNLEYECEK
Advert

Boran KAYALAR-Erken genel seçim ihtimalini göz önünde bulunduran İYİ PARTİ Grup Başkanvekili ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, 12 ilçeyi gezip vatandaşın sorunlarını dinleyecek. Eylül ayının başında başlayacak olan bu ziyaretlerde Lütfü Türkkan’a İl Başkanı Şanbaz Yıldız başta olmaz üzere, ilgili ilçenin ilçe başkanı, kadın kolları ve belediye meclis üyeleri de eşlik edecek.

 

SORUNLARI MECLİSE TAŞIYACAK

Teşkilatlara talimat veren Türkkan, Eylül ayının başından itibaren meclis açılana kadar 12 ilçenin tümünü dolaşmayı hedefliyor. Öncelikle ilçelerde vatandaşın dertlerini dinleyecek olan Lütfü Türkkan sonrasında partilileri ile istişarede bulunacak ve milletin sıkıntılarını meclise taşıyacak. İYİ Parti Grup Başkanvekili Türkkan, bu ziyaretleri gerçekleştirirken aynı zamanda belediye meclis üyeleriyle de ayrı ayrı görüşecek. O ilçenin temel sorunları ve belediyenin çalışmaları hakkında bilgi alacak. Lütfü Türkkan’ın olası bir erken seçim ihtimaline karşın parti teşkilatlarının seçime hazır hale gelmesini istediği ve ileride doğabilecek problemleri şimdiden çözmeyi amaçladığı kaydedildi. Ayrıca Kocaeli Milletvekili mahalle muhtarlarını da yerlerinde ziyaret edecek ve sorunlarını TBMM’ye taşıyacak.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA