Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 17.01.2020 SAAT 16:56:37
Advert
 

ESKİ VALİ: GEREĞİ YAPILACAK!

Kocaeli Valiliğinden Diyarbakır Valiliği görevine atanan Hasan Basri Güzeloğlu, İçişleri Bakanlığının kararıyla Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görevlendirildi
ESKİ VALİ: GEREĞİ YAPILACAK!

TÜRK BAYRAĞINI ÇIKARDILAR

Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığına kayyum olarak atanan Vali Hasan Basri Güzeloğlu, kararın ardından kameraların karşısına geçti. Hasan Basri Güzeloğlu, HDP'li belediyenin kimlik kartlarından Türk bayrağı logosunu çıkardığını anlattı.

Vali Hasan Basri Güzeloğlu şunları söyledi:
"Halka hizmet için varolan belediyenin kaynakları kayyum öncesi dönemde PKK terör örgütü uzantılarına tahsis edilmeye başlanmıştır. HDP'li belediye seçim sonrası şanlı Türk bayrağımızı belediye kimlik kartlarından ve belediye tanıtım logosundan kaldırmıştır. Vicdanı yaralayıcı bir dizi uygulama gerçekleştirildi. İşine bağlı, devletine bağlı, vatandaşına hizmet amaçlı her personelimizle hizmet vermeye devam edeceğiz. Diyarbakır'ın her köşesine hizmet götüreceğiz. Ertelenen ve geciken hizmetler hayata geçecektir. Terör örgütüyle ilintili olanlar için gereği yapılacak."

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8758 TL 5.8523 TL
Euro
EURO
6.5387 TL 6.5126 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA