Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.01.2020 SAAT 00:40:04
Advert
 

Çöp tesisi için beklenen rapor gelmedi

Kocaeli Akademik Odalar Birliği’nin, 15 Ağustos’ta Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’a sunması beklenen Katı Atık Yakma Tesisi ile ilgili rapor yetiştirilemedi
Çöp tesisi için beklenen rapor gelmedi

Boran KAYALAR - Geçtiğimiz günlerde TMMOB’ye bağlı Makine Mühendisleri Odası, Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın’ı makamında ziyaret etti.  Bu ziyarette Kocaeli Akademik Odalar Birliği’nin Katı Atık Yakma Tesisi ile ilgili raporunun da başkan Büyükakın’a sunulması bekleniyordu fakat rapor tamamlanamadı. Bilindiği üzere Kocaeli Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu döneminde gündeme gelen Atık Bertaraf ve Enerji Üretim tesisinin Umurttepe’ye yapılma hususu Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından iptal edilmişti. Tahir Büyükakın, 15 Ağustos’ta Çöp Tesisi ile ilgili raporun kendisine teslim edileceğini ve inceleyeceklerini söylemişti. Konu ile ilgili açıklama yapan Kocaeli Makine Mühendisleri Odası Başkanı Murat Kürekci: “Yer çalışmaları devam ediyor henüz belli olan bir durum yok. Bittiğinde raporu başkana sunacağız” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8758 TL 5.8523 TL
Euro
EURO
6.5387 TL 6.5126 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA