Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 28.02.2020 SAAT 21:33:35
Advert
 

İmamoğlu'na Kocaeli göndermesi

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek sosyal medya hesabından İmamoğlu'na Kocaeli'yi örnek gösterdi
İmamoğlu'na Kocaeli göndermesi
rek

1994-2017 yıllları arasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olan İbrahim Melih Gökçek İstanbul'da yaşanan sel ve su baskınlarıyla iligili olarak Ekrem İmamoğlu'na Kocaeli'yi örnek gösterdi. Soyal medya hesabından İmamoğlu'na gönderme yapan Melih Gökçek, "Kocaeli'ni de sel vurdu. Ama Kocaeli'ne, bir de İstanbul Belediyesine bakın. Kocaeli Genel Sekreteri Balamir Gündoğdu ( eski EGO Gn MD) Kocaeli Belediyesi olarak olaya nasıl hakimler seyredin" dedi.AK Partili Belediyeden kurs alın diyen Gökçek, "İmamoğlu AK Partili Belediyeden kurs alın.Bilmemek ayıp değil, öğrenmemek ayıp"dedi.

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA