Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 28.02.2020 SAAT 20:45:07
Advert
 

İzmit'e TC geri geldi

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Belediyesi logosu olan çınar yaprağının üzerinde Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) ibaresi koydurttu
İzmit'e TC geri geldi
rek

Boran KAYALAR - İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, 30 Ağustos Zafer Bayramı programını basın mensuplarına sunmak için açıklama düzenledi. Program sonunda Başkan Hürriyet, basına belediye adına yaptığı yeniliklerden bahsetti. Hürriyet, İzmit Belediyesi logosunda değişikliğe gittiklerini ifade etti. Belediye amblemi üzerine Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) ibaresi koyduklarını açıkladı. Encümen Salonu’nun duvarında yer alan logonun bir örnek olduğunun altına çizen Başkan Hürriyet, “Bu bir kaba taslak logo örneği. Çalışmalarımız devam ediyor. İzmit Belediyesi logosuna bundan sonra T.C. ibaresi ekleyeceğiz” dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA