Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 07.08.2020 SAAT 23:41:09
Advert
 

O konu hakkında ilk defa konuşacak

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, medyada yer alan haberlerin ardından Kocaelispor hakkında önümüzdeki günlerde bir basın toplantı düzenleyerek
O konu hakkında ilk defa konuşacak
Advert

Burçin SAĞLAM AYSU - Eski İzmit Büyükşehir Belediye Başkanı Sefa Sirmen döneminde Saffet Sancaklı üzerinden Aziz Yıldırım’dan alınan borç için son bir yılda 1 milyon 153 bin 141 TL’nin kulübe gelmeden Sancaklı’nın hesabına yattığı iddia edilmişti. MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, bu iddia sonrasında hiçbir açıklama yapmamıştı. Ancak Sancaklı, önümüzdeki günlerde bir basın toplantı düzenleyecek. Henüz yeri ve zamanı netleşmeyen basın toplantısında Sancaklı, Kocaelispor hakkındaki haberlere cevap verecek ve süreç hakkında bilgiler paylaşacak.  Sancaklı'nın öte yandan Rasim Ozan Kütahyalı ile yaşadığı tartışmayla ilgili de değerlendirme yapması bekleniyor.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.2901 TL 7.2610 TL
Euro
EURO
8.6223 TL 8.5878 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA