Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 24.01.2020 SAAT 11:48:36
Advert
 

Durhasan Köyü sanayi bölgesi ilan edilecek mi?

Kocaeli Büyükşehir Belediye Meclisi’nde Durhasan köyünün büyük bölümünün sanayi ilan edilmesiyle ilgili teklif yeniden gündeme geldi ve komisyon süre uzatımı istedi
Durhasan Köyü sanayi bölgesi ilan edilecek mi?

İzmit sınırları içeresinde yer alan ve sanayi, alanı ilan edilmesi büyük tartışma yaratan Durhasan Köyü gündem maddeleri arasında yer aldı. İmar ve Bayındırlık komisyonu söz konusu köyde gerçekleştirilecek imar değişiklikleriyle ilgili henüz görüşmeleri tamamlayamadığı için süre uzatımı istedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9348 TL 5.9111 TL
Euro
EURO
6.5802 TL 6.5539 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA