Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 06:16:07
Advert
 

Mecliste 'Ayıp ayıp' sesleri

Büyükşehir Belediyesi Meclis toplantısında İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e “Tahir Başkanın nezaketinden örnek almanızı öneriyorum” diyen İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Çağlayan’ın bu sözleri meclis salonunda “Aypı ayıp” olarak seslerin yükselmesine neden oldu.
Mecliste 'Ayıp ayıp' sesleri
Advert

Arif BULUT - Büyükşehir Belediye Meclis toplantının son kısmında söz alan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, “İzmit’te millete hizmet noktasında bende destek bekliyorum. Aynı konuyu bizde yaşadık. Konu komisyona atıldı ve gecikme yaşıyoruz. Komisyona atıldı. İki müdürlük kurulacak dedik, olsun komisyona atalım denildi. Buraya gelince arkadaşlarımız size evet oyu kullandılar İzmit’e gelince hayır oyu kullandılar. Böyle bir çifte standartı yanlış buluyoruz” dedi.  Hürriyet’in bu sözleri üzerine konuşan İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Çağlayan ise “Biz İzmit’te hizmet üretilmesine karşı değiliz. Her zaman da destek olacağız. Ama biz bazı müdürlüklerin külfet  Rica ediyorum Tahir Başkanın nezaketinden örnek almanızı öneriyorum” dedi. Çağlayan’ın bu sözleri meclis salonunda “Ayıp ayıp” olarak seslerin yükselmesine neden oldu. Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın da Çağlayan’a yönelik “ Bir büyüğün olarak söz hakkı almamanı öneriyorum” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3237 TL 7.2945 TL
Euro
EURO
8.6134 TL 8.5790 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA