Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.01.2020 SAAT 17:41:20
Advert
 

Cezalara isyan etti!

Gölcük'ün tanınmış simalarından Nedim Adanur, sosyal medyayı en iyi kullananlardan. Şikayetlerini, duyarlılıklarını, isteklerini, kimi zaman da gördüğü eksikleri sosyal medya hesabından paylaşıyor.
Cezalara isyan etti!

Dün ise herkesin ortak sorunu olan trafik cezalarına isyan etti.

Dost sohbetlerinde sıkça karşılaşıyoruz herkes artan cezalardan dert yanıyor. Devletin en büyük gelir kaynağı vergilerimiz ve bu trafik cezaları oldu. Adanur da isyanını şu sözlerle dile getirdi. “Ailece bayram öncesi bir Amasya'ya gidip dönelim dedik.

Hızımızı da makul şekilde kontrol ederek gidip döndüğümüzü de düşünüyordum, ne var ki bir süre sonra cezalar art arda gelmeye başlayınca lanet olsun dedim, inanın seyahatimiz kursağımızda kaldı diyebilirim...

Otoban gibi yol yaptık diye öğünün sonrada buralardan ancak 50-60-70 km gideceksin diye tuzak kur.
...Yaaa kardeşim zaten Karadeniz yolu bom boş. Tabiri yerindeyse in cin top oynuyor, yolda hiçbir araç yok 94 km hız yapmışım diye gel sen 488₺ ceza kes şimdi gel de bu memlekette ağız tadıyla seyahat et ve yaşa!

Ha bu daha bir tanesi arkası da var!
Bisikletle git arabadan daha hızlı gidersin. Madem bu yollarda normal bir hızla aracımızı süremeyeceğiz o zaman devletin paralarını bu yollara niye harcıyorsunuz?

Daha zaruri olan önceliklere yatırım yapın. Yoksa halkı soyup yandaş müteahhitler zengin olsunlar diye mi?
Yazık çok yazık, bu milletin daha fazla damarına basmayın lütfen. Bu Cennet vatanımızda bizi artık cehennem azabı içinde yaşatmayın. Biz vatanımızı se vi yo ruzzz.”

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9174 TL 5.8938 TL
Euro
EURO
6.5628 TL 6.5366 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA