Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.01.2020 SAAT 00:46:47
Advert
 

Yakup Yıldız'dan 'saldırı' açıklaması

Saldırıya uğrayan Türk Metal-Sen Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız saldırı ile ilgili açıklamalarda bulundu.
Yakup Yıldız'dan 'saldırı' açıklaması

Geçtiğimiz gün Türk Metal-Sen Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız, Acısu Parkı mevkiinde bir kişinin muştalı saldırısına uğramıştı. Yıldız ise olay yerine gelen ambulansla İzmit SEKA Devlet Hastanesi’ne kaldırılmıştı.  Sağlık durumun iyi olduğu öğrenilen Yakup Yıldız saldırı hakkında basın açıklaması yaptı.

 

İşte o açıklama:

 

HİÇ BİR HUSUMETİM OLMAMIŞTIR

Değerli Arkadaşlarım, Değerli Dostlarım, 23-08-2019 Cuma günü sabah saatlerinde görev yerim Türk metal kocaeli şubesine giderken organize bir biçimde tarafıma yapılan saldırılar sonucu çeşitli yaralar almış bulunmaktayım. Herkes tarafından bilinmesini isterimki yaşadığım olayın failleri ile geçmişe dönük hiç bir husumetim olmamıştır bilakis fiziki saldırıda bulunan şahsın 5 yıl öncesine çalışmış olduğu işyerinde işyeri servis aracının trafikte yolunu keserek araçtan fabrika çalışanlarını bıçak ve şiş zoruyla indirmesi sebebiyle işverence iş hukukunun 25/2 maddesi gereği haklı sebep ile iş akdi fesih edilmiştir. O dönemde Böylesine açık bir kusur ile haklı olarak işyerinden çıkarılan zanlı için tarafımca büyük uğraşlar verilerek zanlının yasal tazminatları kendisine ödetilmiş ayrıca üzerine üstlük yerel yönetimler üzerinden yaptığım çalışmalar ile o dönemde kendisine maddi manevi destek sağladığım şahsiyettir.

 

BİR SENARYONUN PARÇASI

"5 yıl öncesine dayanan geçmişte şahsıma sürekli olarak abi diye seslenen hiç bir zaman sevgi ve saygısını eksik etmeyen şahsiyet 5 yıl sonra kimlerin yönlendirmesi ile kahpece tertiplenen bir senaryonun parçası olmuştur. Arka planda kim yada kimler vardır. Tüm bilinmeyenlerin ortaya çıkarılması için temennim bir an evvel emniyet güçlerinin zanlıyı yargı mensuplarına teslim etmesi ve yargı yoluyla bilinmeyen gerçeklerin arka planda yer alanların azmettiricilerin Adalet önünde hesap vermesidir."

 

İYİKİ HAYATIMDA VARSINIZ

"Sevgili dostlarım  sevgili arkadaşlarım Kahpece yapılan saldırı sebebiyle Çok sayıda arayan mesaj yada sosyal medya yoluyla geçmiş olsun dileklerini ileterek sağlık durumumu merak eden arkadaş ve dostlarım olmuştur iyiki varsınız hayatımda.. Hepinizden Allah razı olsun. Öncelikle sağlık durumumun gayet iyi olduğunun bilinmesini isterim.Fakat tedavi süresince bir müddet sizlerden fiziken uzak kalacağım ancak çağımızın teknolojisinde her zaman olduğu gibi sizlerle iletişim halinde olacağım."

 

ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM

"Sevgili dostlarım  Yaralanma olayı sonrasında tedavimi üstlenen Seka Devlet Acil servis ve Medikal Park hastaneleri ve çok kıymetli sağlık ekiplerine teşekkürlerimi sunuyorum.
Ayrıca gün boyu hastane koridorlarında beni yanlız bırakmayan dostlarıma,gerek telefon gerek sosyal medya üzerinden geçmiş olsun dileklerini ve destek mesajları belirten Tüm Dost ve arkadaşlarıma minnet duygularımla çok teşekkür ediyorum. saygılarımla." 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8758 TL 5.8523 TL
Euro
EURO
6.5387 TL 6.5126 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA