Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.01.2020 SAAT 18:15:06
Advert
 

Kandıra'da bir garip olay

Kandıra Kaymakamlığı bölgede başıboş dolaşan ineklerin sahiplerine ceza kesileceğini duyurdu. Bölge halkı karara tepki gösterdi
Kandıra'da bir garip olay

Kandıra Kaymakamlığı tarafından 21 Ağustos tarihli bir yasak kararı alındı. İlçe Kaymakamı Mehmet Ünal İmzalı kararda Kandıra’da başıboş dolaşan hayvanların sahiplerine 320 TL idari para cezası kesileceği bildirildi.

 

Yayınlanan yasakta şu ifadeler kullanıldı:
“İlçemizde meskun mahallerde, cadde, sokak ve deniz kenarı ve plajlarda sahipsiz hayvan bırakıldığı ve yapılan uyarılara rağmen bunların kamu sağlığını ve düzenini ihlal ettiği görülmektedir. Bu nedenle hayvanların meskun mahallerde, cadde, sokak ve deniz kenarı ve plajlarda başıboş olarak bırakmasının yasaklanmasına karar verildi. Yasaklara uymayan, meskun mahallerde, cadde ve sokaklarda, deniz kenarı ve plajlarda görülen başıboş hayvanların sahiplerine aksine hüküm yoksa 5442 sayılı İl İdaresi Kanunun 66’ncı maddesi ve 5326 sayılı Kabahatler Kanunun 32’nci maddesi gereğinde 320 TL idari para cezası uygulanacaktır. İlanen duyurulur.”

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9174 TL 5.8938 TL
Euro
EURO
6.5628 TL 6.5366 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA