Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.01.2020 SAAT 01:05:39
Advert
 

İlimtepe’yi çöplük gibi kullanıyorlar

İlimtepe’yi çöplük gibi kullanıyorlar

KÖRFEZ İlimtepe Mahallesi hizmet ve temizlik olarak kurulduğu günden bu yana beklentisi olan ama karşılanmayan bir yerleşim alanı.

Hizmet alamamaktan yakınan İlimtepe Mahallesi diğer yandan da inşaatçılar, imalatçılar tarafından adeta çöplük olarak kullanılıyorlar.

Önceki gün de İlimtepe eski yol olarak bilinen bölgede, daha önce dolgu malzemesi almak için kullanılan, daha sonra da bırakılan alana bazı şahıslar çöplerini dökmeye başladılar.

Yine bu arada bir kaportacıya ait olduğu tahmin edilen araba parçaları, fren balata parçaları ağaçlar arasına atıldı ve çöplük haline getirildi.

Mahalle sakinlerinin de tepki gösterdiği bu durumu İlimtepe Mahalle Muhtarı Kazım Elmas, yetkililere aktarmış.

Gerekli temizlik de yapılmış ancak, bölgeye hafriyat atılmaya devam ediliyormuş. Mahalle sakinleri buraya atık atılmasının önüne geçirilmesi için kalıcı bir çözüm istiyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8758 TL 5.8523 TL
Euro
EURO
6.5387 TL 6.5126 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA