Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 20.01.2020 SAAT 17:51:32
Advert
 

Kocaeli kadınları 1 numara oldu

Kocaeli kadınları 1 numara oldu

INSTAGRAM hesapları incelenerek çıkarılan ‘selfie’ haritasına göre 54 ilde erkekler kadınlara oranla daha çok fotoğraf paylaştı. Erkeklerin kadınlara oranla en fazla paylaşım yaptığı il Bayburt. Kocaeli’nde kadınlar önde...

Hürriyet’ten Özgür Altuncu’nun haberine göre; Türkiye'nin son yıllardaki en ilginç akademik çalışmalarından biri İzmir’de yapıldı. Yaşar Üniversitesi İletişim Yüksek Lisans Programı öğrencisi Şule Baş, herkese açık hesaplar üzerinden Türkiye’nin ‘selfie’ (özçekim) haritasını çıkardı. Buna göre Türkiye’de 54 ilde erkekler kadınlara oranla daha çok selfie paylaştı. Kadınların erkekleri geçtiği il sayısıysa 26’da kaldı. Doğu Anadolu, Ege, Güneydoğu Anadolu, İç Anadolu ve Karadeniz’de erkeklerin selfie sayısının kadınlara oranı fazlayken, Akdeniz ve Marmara’da kadınlar önde.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9174 TL 5.8938 TL
Euro
EURO
6.5628 TL 6.5366 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA