Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 28.02.2020 SAAT 20:43:12
Advert
 

Çakar’dan Güney’e cevap

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, AKP İzmit İlçe Başkanı Ali Güney'in bugün yaptığı basın açıklamasına cevap verdi. Çakar, "Maalesef Ali Başkan koltuğunu korumak için altı boş iftiralar ile süreci taşımaya devam ediyor" dedi
Çakar’dan Güney’e cevap
rek

Çakar, açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi: "Söz konusu işten çıkarılan arkadaşlar sebepsiz yere yaklaşık 1 aydır işe devam etmemekte, manasız bir tavır göstermekteydiler. Biz milletin parasını çarçur edecek bir yönetim göstermeyeceğinizi en başından söylemiştik, başkanımız Sayın Fatma Kaplan Hürriyet de bu konuda çok hassas, işini yapmayan kim olursa olsun gözünün yaşına bakmayacaktır. Bu konunun tüm kamuoyu tarafından nasıl karşılandığını İzmit sokaklarında dolaştığınızda net şekilde görebilirsiniz. Ama halkın gerçekleri ile AKP'nin gerçekleri farklı olduğu için bu tarz değerlendirmelere de şaşırmıyoruz, malum kendileri yurdun her yerinde kurumları bankamatik memurları ile donattıkları için, işin gereğini yerine getirme gibi konularda pek ilgili değiller.

 

BİR SEÇİM UĞRUNA…

Biz İzmit halkına verdiğimiz sözlerin gereği olarak Bankamatik memurlarına asla izin vermeyeceğiz.  Ayrıca İzmit Belediyesinin düzenlemiş olduğu 30 Ağustos etkinlikleri İzmitimizin özlediği, etkinlikler olacaktır. Volkan Konak Atatürkçü, cumhuriyetçi, vatansever bir sanatçımızdır. Belki de kendileri bu yüzden eleştiriyorlardır, malum 31 Mart'tan sonra kazandığımız tüm belediyelerde T.C ibaresini geri getiren bizlerken bunların kimin döneminde kaldırıldığı ise kamuoyunun malumudur. AKP Vatanseverlik konusunda ahkam kesecek durumda değildir. Bir seçim uğruna devletin kanalında terörist başının kardeşi ile röportaj yapanları vatanseverlik konusunda kabahatleri ile oturmaya davet ediyoruz."

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA