Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 28.02.2020 SAAT 20:59:00
Advert
 

Hürriyet'ten Ali Güney'e işçi alımı cevabı

Hürriyet'ten Ali Güney'e işçi alımı cevabı
rek

Burçin SAĞLAM AYSU - İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney’in “İzmit’te isçi mi bitti de İstanbul’dan alıyor” açıklamalarına cevap verdi. İlk olarak geçtiğimiz mecliste açılması için teklif sunulan ancak destek görmeyen kreş müdürlüğü ve veteriner hizmeti müdürlüğü için konuşan Hürriyet, “Açılacak olan kreş müdürlüğü asla külfet olmaz. Ben o kreşleri illaki açacam ama bu müdürlükleri açmazsam başka müdürlükler altında açacağım. Eğer ben bunu başka bir mudurluk altında yapacaksam neden kreş müdürlüğü açmayım ki. Yıllık gelirimizi bu yeni müdürlüklere  paylaştırırız yani yeni artı bir maliyet getirmez” dedi.

 

SİYASİLER TARTIŞSIN

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney’in “İzmit’te isçi mi bitti de İstanbul’dan alıyor” açıklamalarına  ise “Bunlar artık iftira ve suçlamaya gidiyorlar. Seçim dönemindeki atmosferi devam ettiriyorlar. Ben bu oyuna gelmeyeceğim. Şimdiye kadar dediklerini hiç ispatlamadılar. İnsanların aklıyla oyun etmek hiç hoş degil. Bu siyasi bir tartışmak bunu siyasi yöneticileri tartışsın. Ben belediye yönemi konusunda konuşurum, ben adaletsizce yönetilen bu belediyeyi nasıl düzeltirim ona bakıyorum. Benim saçma sapan konuşmalara ayıracak vaktim yok” dedi

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA