Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 29.02.2020 SAAT 10:27:09
Advert
 

Büyük İzmit Kulübü açıldı

Geçtiğimiz Şubat ayında kurularak faaliyetlerine başlayan Büyük İzmit Kulübü için açılış töreni gerçekleştirildi
Büyük İzmit Kulübü açıldı
rek

Arif BULUT  - Başkanlık görevini Recep Yazıcı’nın üstlendiği, geçtiğimiz Şubat ayında kurularak faaliyetlerine başlayan Büyük İzmit Kulübü için açılış töreni düzenlendi.  Kulübün İzmit Tepecik Mahallesi, İstiklal Caddesi No.34 Kat.3’te bulunan dernek binasında gerçekleştirilen açılış törenine Kent Konseyi Genel Sekreteri Gültekin Görüm, Kocaeli Trabzonlular Dernek Başkanı Sami Durmuşoğlu, Emlakçılar Odası Başkanı Alpay Hacıoğlu, dernek yönetimi ve çok sayıda davetli katıldı.

 

BİR PARÇASI OLMANIZI TEMENNİ EDİYORUM

Açılış programında konuşan Büyük İzmit Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Recep Yazıcı “ Bugün burada güzel İzmit’imizin gelişmesi, gençlerimizin birlik ve beraberlik ile faydalı faaliyetlerde zamanını iyilik, güzellikle yardımlaşmayla geçirmesi adına onlara yol gösterici bir dernek olan Büyük İzmit Kulübü’nün açılışı için toplanmış bulunmaktayız. İzmit’imize gönül verenler olarak sizlerin de desteklerinizi ve yardımlaşmamızın bir parçası olmanızı temenni ediyorum” dedi.

 

ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK

Sözlerini sürdüren Yazıcı “Önceliğimiz ilimizde yaşayan anne-babasını kaybetmiş gençlerimizin öğrenimine destek olmak, sonrasında gücümüz yettiği kadarıyla dernek başkanı olarak ben ve yönetim kurulundaki gönüldaşlarımız Tezcan Güncan, Dr. Engin Akbulut, Ahmet Bilal Hoş, Mehmet Aktan ve diğer üyelerimizle elimizi taşın altına koyup birlikteliğimizi güçlendirmek, yararlı projelerle kentimizin gelişmesine, ilerlemesine destek olmaktır” ifadelerini kullandı.

 

KULÜP YÖNETİCİLERİ

Recep Yazıcı’nın başkanlığını yürüttüğü Büyük İzmit Kulübünde,  Tezcan Güncan Başkan Yardımcılığını, İş Adamları Ahmet Bilal Hoş, Cengiz Babayiğit, Sinan Ceylan, Erkan Atmaca, Seçkin Duvan, Doktor Engin Akbulut, Makine Mühendisi Alpay Kurt, İktisatçı Tuğba Yazıcı, Muhasebeci Tuğçe Okumuş, Mühendis Cansu Gürsucu, İşletmeci Berrin Taş, Mühendis Sevim Ecem Şimşek ve öğrenci Atilla Taş’ta derneğin yönetim kurulunda yer alıyor. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sivil Toplum haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA