Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 17.02.2020 SAAT 15:48:28
Advert
 

Ünlü isimlerden Hürriyet’e teşekkür

Ünlü isimlerden Hürriyet’e teşekkür
rek

İzmit Belediyesi’nin 5 gün boyunca gerçekleştirdiği 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına katılan Gazeteci İsmail Saymaz, Sunay Akın, Toplum Bilimcisi Prof. Dr. Emre Kongar ve Volkan Konak, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e sosyal medya üzerinden teşekkürlerini sundular.

 

İzmit Belediyesi’nin 5 gün boyunca gerçekleştirdiği 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına katılan Gazeteci İsmail Saymaz,  şair, yazar, gazeteci, araştırmacı ve tiyatro oyuncusu Sunay Akın, Toplum Bilimcisi Prof. Dr. Emre Kongar ve sanatçı Volkan Konak, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e sosyal medya üzerinden teşekkür mesajlarını ilettiler.

 

VOLKAN KONAK; “ZAFER COŞKUSU”

 

Seka Park Uçurtma Tepesi’nde sahne alan kuzeyin oğlu Volkan Konak ise sosyal medya hesabından İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i etiketleyerek, “30 Ağustos Zafer Coşkusu... Dün akşam, İzmit Belediyesi Zafer Haftası etkinlikleri kapsamında, bizlerle bu coşkuya ortak olan sevenlerimize teşekkürler…” mesajını paylaştı.

 

 

SUNAY AKIN’DAN TEŞEKKÜR

 

Seka Parka Uçurtma Tepesi’nde “Bir Cumhuriyet Hikayesi” adlı sunum ve Çocuk Kalplar Kumpanyası konseri gerçekleştiren Sunay Akın ise sosyal medya hesabından İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i etiketleyerek, “İzmit’te “Bir Cumhuriyet Hikayesi”ne zaman ayıran sanatsever kardeşlerime çok teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

 

YÜZLERCE İZMİTLİYE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

 

İzmit Kent Meydanı’nda panel ve kitap imza günü gerçekleştiren Gazeteci İsmail Saymaz sosyal medya hesabından, “Bu akşam İzmit Belediyesi’nin 30 Ağustos’un yıl dönümünde gerçekleştirdiği etkinlikte Deniz Zeyrek ile söyleyesideydik. Ardından kitaplarımı imzaladım. Bizi davet eden İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e ve bizleri yalnız bırakmayan yüzlerce İzmitliye çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

 

 

DİKKAT EDİN BU KADINA GELECEĞİ ÇOK PARLAK

 

Seka Park Uçurtma Tepesi’nde “Tarihimizle Yüzleşmek” konulu panel gerçekleştiren Toplum Bilimci Prof. Dr. Emre Kongar ise sosyal medya hesabından, “Müthiş bir “Zafer Haftası” programı için Belediye Başkanını kutluyorum. Halkla bütünleşen, Demokratik Cumhuriyetten yana, Atatürkçü, Sosyal Demokrat, Dürüst, Çalışkan. Dikkat edin bu kadına geleceği çok parlak” ifadelerini kullandı.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0551 TL 6.0309 TL
Euro
EURO
6.5651 TL 6.5389 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA