Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 29.02.2020 SAAT 10:19:19
Advert
 

Tebrikler Canan Hoca!

Tebrikler Canan Hoca!
rek

HARVARD Üniversitesi Genç Akademi Üyesi ve MIT Medai Lab Araştırmacısı genç bilim insanımız Canan Dağdeviren MIT’te hoca oluşunun 2. yılını kutladı. Ailesi Körfez’de yaşayan CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren’in kızı olan Canan Hoca mutlu haberi takipçileriyle şu notla paylaştı: “An itibariyle; MIT'de hoca oluşumun ikinci resmi yılını tamamlamış bulunuyorum. İki yılın her dakikasının hakkını vererek yaşadım; anı yaşadım, çok gezdim, çok çalıştım, çok tanıdım, çok sevindim, çok üzüldüm, çok hayal kurdum. Bu iki yıla, hayalini kurduğum laboratuarı, duymaya alışmaya çalıştığım Prof. unvanını, harika öğrencilerime mentorluk etmeyi, yeni makaleleri, ödülleri, sayısız deneyleri, beyaz saçlarımı, gözaltı torbalarımı, yüz çizgilerini, kaslı yorgun bacakları, tutkulu yarınları sığdırdım. Yola devam.”
Dağdeviren notunun sonuna da Yunus Emre’ye ait olan Hak bir gönül verdi bana şiirini ekledi.
"Hak bir gönül verdi bana
Ha demeden hayrân olur
Bir dem gelir şâdân olur
Bir dem gelir giryân olur”
Canan Hoca’yla gurur duyuyorum… Pek çok gence örnek oluyor, yollarına ışık tutuyor. Ülkemizin aydınlık yüzü. Başarıları daim olsun.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA