Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 29.02.2020 SAAT 08:52:33
Advert
 

Marina esnafları Hürriyet’ten yardım istedi

İzmit Marina Esnafları Ticari Dayanışma Derneği tarafından balık ekmek ikramı etkinliğine, Marina’da yaşanan sorunlarla ilgili İzmit Fatma Kaplan Hürriyet’ten yardım talep edildi. Hürriyet’te ise yetkinin Büyükşehir Belediyesinde olduğunu hatırlatarak “ Büyükşehir yapmaz ise biz kendi imkanlarımızla yaparız” dedi.
Marina esnafları Hürriyet’ten yardım istedi
rek

Arif BULUT-İzmit Marina Esnafları Ticari Dayanışma Derneği tarafından 2006 yılından buyana 1 Eylül balık av sezonun açılması sebebiyle geleneksel hale getirilen balık ekmek ikramı etkinliğine konuşan dernek Başkanı Orhan Karahasan “Marina’nın sıkıntıları var. Büyükşehir Belediyesinden bu sıkıntılarımızı giderilmesini rica ettik fakat isteklerimiz yerine gelmedi. Bu isteklerimizi İzmit Belediye Başkanımızdan da talep ediyoruz” dedi. Karahasan’a cevap veren Hürriyet ise yetkinin Büyükşehir Belediyesinde  olduğunu hatırlatarak “Burası Büyükşehir Belediyesinin yetkisinde. Ben Tahir başkanımızın da bu konuda kayıtsız kalacağını düşünmüyorum. Fakat burada esnaflarımız daha rahat iş yapabilmeleri için, vatandaşlarımızın burayı daha etkin kullanmaları adına zamanında bir şeyler yapılmazsa, bana yetki verildiği taktirde seve seve elimden geleni yapmaya hazırım” dedi 

 

BU AYIBI TEMİZLEMEK GEREKİYOR
“Burada esnafımızın yüzünü güldürmeye hazırız” diyerek sözlerine devam eden Hürriyet “  Kendi imkanlarımızla tamirse tamir, bakımsa bakım ne gerekiyorsa ben her türlü desteği vermeye hazırım. Bu noktada esnafımızın yanındayız. Onlar yeter ki yap desinler, ben yetkim olmasa da elimden geleni yaparım. Buna imkanlarımız var. Esnafımızı mağdur etmeyeceğiz. 2 yıl önce ben yine bu etkinliğe katılmıştım. Buradaki eski demirler 2 yıl önceki aynı durumunda. Demek ki artık hepimizin bir şeyler yapması gerekiyor. Siyaset hizmet etme aracılığıdır. Hizmetinde partisi olmaz. Yetkilerimizi vatandaşlarımız ve esnafımız için kullanacağız. Bu ayıp bu kente yeter. Bu ayıbı temizlemek gerekiyor” dedi.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA