Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 12.12.2019 SAAT 22:26:59
Advert
 

TÜBİTAK personel alacak

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı Memur ve Teknisyen kadroları için personel alımı ilanı yayımlandı
TÜBİTAK personel alacak

Kurum ve kuruluşların personel istihdam ofislerince ve insan kaynakları tarafından tespit edilen unvan, şart, görev yer, kontenjan ve pozisyonlar uyarınca yapılması gündemde olan personel alımı ve işçi alımı için yeni ilanlar da yayımlanmaya devam ediyor.


Yayımlanan son ilanlardan elde edilen bilgilere göre Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu Başkanlığı (TÜBİTAK) tarafından farklı pozisyon ve unvanlarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapılacağı ilan edilmiştir.


Unvan ve Kontenjan Bilgileri

TÜBİTAK MAM içerisinde yapılacak olan istihdamlar için çıkılan başvuru kılavuzunda ve istihdam ilanında yer alan unvan ve kontenjan bilgilerine göre 1 kişilik kontenjan ile Memur ve 1 kişi olmak üzere Teknisyen alınacaktır.


Başvuru Şartları

Alımların yapılacağı kamu personeli ve Teknisyen kadrolarına başvuru yapacak olan adaylardan; Memur adayları için Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik Bölümü önlisans mezuniyeti ve Teknisyen alımı için adayların; Bilişim Teknolojileri Elektrik/Elektronik Teknolojisi Endüstriyel Otomasyon Makine Teknolojisi Ulaştırma Hizmetleri Tesisat Teknolojisi Ve İklimlendirme bölümlerinden mezun olmaları şartı aranmaktadır.


Adayların kılavuzda yer alan her özel şarta uygun olmaları zorunluluğu bulunurken, son başvuru tarihi 6.9.2019 olan alımlar için adayların Kocaeli TÜBİTAK MAM merkezine başvurularını teslim etmeleri gerekmektedir.


TÜBİTAK MAM Personel Alımı ilanı için tıklayınız.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8067 TL 5.7835 TL
Euro
EURO
6.4646 TL 6.4388 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA