Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 17.02.2020 SAAT 15:47:36
Advert
 

Yıllık 150 bine kiralık lokanta

Yıllık 150 bine kiralık lokanta
rek

GEBZE Belediyesine ait Barış Mahallesi 1805 Sok. No: 6, 6393 ada, 1 nolu parsel, 26896,88 metrekare (arsa) alan üzerindeki 1 nolu 235.50 metrekare (lokanta) işyerinin işletilmesi işi kapalı teklif usulü artırma suretiyle ihale edilerek kiraya verilecek. İhale 16 Eylül Pazartesi günü saat 09.30’da Gebze Belediye Encümen Odası’nda belediye encümenince yapılacak. Kamyon/Tır otoparkın içinde bulunan 1 nolu 235.50 m2 (lokanta) işyerinin kiralama süresi 2 yıl olup, 1. yıl, yıllık muhammen kira bedeli 150.000,00.-TL+KDV’ olup. Geçici Teminat bedeli 4.500,00.-TL’ dir. 2. Yıla ait kira ücreti belediye encümenince belirlenecek.

İhaleye girmek için istenilen belgeler.

Ticaret ve Sanayi Odası belgesi veya Esnaf ve Santkarlar Odası belgesi(ihale konusu ile ilgili faaliyet belgesi, ticaret sicil gazetesi) birden fazla şirkete ortak olanlar, aynı ihaleye ancak bir şirket adına katılabilir.

Noter Tasdikli İmza Sirküleri,

Vekil ise Vekaletname,

2015-2019 Yılları Arası Kurumlar ve Gelirler vergisi borcu olmadığına dair belge,

2886 Sayılı Devlet İhale Kanununa göre cezalı olmadığına dair yazılı beyan,

Kanuni ikametgâhı (şahıs) – Adres beyanı (Şirket)

Geçici teminat,

Belediyeye (kira, Emlak, Çtv) borcu olmadığına dair belge,

S.G.K. Borcu olmadığına dair belge.

İSU ya borcu olmadığına dair belge.

Dosya alındı makbuzu.

 Bu ihaleye ait şartname ve ihale dosyası 300,00.-TL karşılığında mesai saatleri içinde Belediyemiz İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’nden temin edilir ve ücretsiz görülebilir.

İstekliler, şartname ve ekleri doğrultusunda hazırlayacakları yukarıdaki evrakları usulüne uygun bir dilekçe ile en geç 12/09/2019 Perşembe günü saat 12:00’a kadar kapalı zarf içinde, elden İşletme ve İştirakler Müdürlüğü’ne teslim edeceklerdir. Teklif mektupları yine ihale dosyası ile beraber kapalı zarfta teslim edilecektir.

 İhaleyi kazanan şahıs veya firma % 6 katı teminat yatıracaktır.

Başvuru dosyası idareye verildikten sonra son müracaat tarihinden önce bile olsa, dosya içerisindeki herhangi bir evrakın değiştirilmesi veya eksik evrakın tamamlanması yönünde yapılacak müracaatlar değerlendirmeye alınmayacaktır.

Telgraf veya faksla yapılacak müracaatlar ve postada meydana gelebilecek gecikmeler kabul edilmeyecektir.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0551 TL 6.0309 TL
Euro
EURO
6.5651 TL 6.5389 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA