Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 17.02.2020 SAAT 15:47:55
Advert
 

Bülent Tamer'den Hürriyet'e sert tepki!

Kocaeli'nin ses sanatçılarından Bülent Tamer İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in İzmit sanat Festivalinde kendisine yer vermemesine ve çağrılan tüm sanatçıların İl dışından olmasına tepki göstererek "Ne menfaat nede hiç bir ücret asla istemeyeceğimi bilmesine rağmen maşallah para dağıtıyorlar"dedi
Bülent Tamer'den Hürriyet'e sert tepki!
rek

Tamer sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi

“İzmit Belediyesi sanat adına festival düzenlemiş... Öncelikle sayın başkan Fatma Kaplan Hürriyet şahsımı onurlandıran size özel bir etkinlik düzenlemek istiyoruz mesaj çekmesine teşekkürler de. Ben bu İzmit ve de yurt içinde yurt dışında İzmit’imizi temsil eden 42 ödül almış birisi olarak kim yönlendiriyor bilmem ama sadece sanat şarkılılardan türkülerden ibaret değildir. Sayın başkan.. Kaldı ki hiç mi İzmit’te sanatçılarımız yok mu? Fotoğraf, resim, heykeltıraş, TSM, dernekler, tasarımlar vs.. Her halde sadece müziğe ödemeler yapmak abesle iştigal. Ben sayın başkana benim için güzel bir etkinlik düşünüp sizi başka bir sanatçının altında çıkarmak istemeyiz hassasiyetine de teşekkürler. Ancak ne menfaat nede hiç bir ücret asla istemeyeceğimi bilmesine rağmen maşallah para dağıtıyorlar. ADI SANAT FESTİVALİ... Bende son olarak sayın başkana mesajla....  Asla ne CHP’nin nede sizin başkanı olduğunuz İzmit Belediyesi’nin hiç bir etkinliğinde sahne almayacağımı bildirdim. Bir İzmitli sanatçı olarak duruşumdan asla taviz vermem bunu İzmitli hemşerilerim iyi bilirler. Saygılarımla…”

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.0551 TL 6.0309 TL
Euro
EURO
6.5651 TL 6.5389 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA