Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
Advert
TARİH 29.02.2020 SAAT 16:09:18
Advert
 

Okullarda yoğun çalışma

İzmit Belediyesi yeni eğitim öğretim dönemi öncesi şehirdeki okullarda yoğun çalışma yürütüyor.
Okullarda yoğun çalışma
rek

Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri tarafından okul yollarında, bahçelerinde ve bina içlerinde yürütülen çalışmalarla okulları yeni eğitim öğretim dönemine hazırlanıyor.  


Gerek İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet tarafından yapılan tespitlerle; gerekse okul yönetimlerinden gelen talepler doğrultusunda çalışmalara başlayan ekipler şimdiye kadar okul yollarında, asfalt, kaldırım çalışmalarının yanı sıra, okul bahçelerinde de çalışmalarını tamamladı. Sadece okulların dışında yaptığı çalışmalarla kalmayan belediyenin fen işleri müdürlüğü ekipleri öğretmen ve öğrencilerin güzel koşullarda eğitimlerini gerçekleştirebilmeleri için okul içlerini de yeni döneme hazırlıyor. 

 

OKUL YOLLARI, BAHÇELERİ VE BİNA İÇLERİNDE ÇALIŞMA  

Yapılan çalışmalar kapsamında okul yolları ve bahçeleri için şimdiye kadar 18 ton asfalt, 5 ton hafriyat, 250 metrekare parke çalışmaları tamamlanırken, bina içlerinde de 1830 metrekarelik boya işlemi yapılarak okul içlerindeki dolaplar da yenilendi.  Belediyenin sadece okulların hizmetine sunduğu Okul Hizmet Masası ekiplerinin de çalışmalarını yoğun şekilde sürdürdüğü okullara hizmetler, yeni dönemin ilk ziline kadar devam edecek. 

 

 

YENİ DÖNEME HAZIR 

Şimdiye kadar 23 Nisan İlkokulu, Akçakoca Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi, Hızır Reis İlköğretim Okulu, 7. Boru Ortokulu, Yıldırım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Akçakoca Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi,  Gazi İlköğretim Okulu’nda çalışmalarını tamamlayan ekipler, okulları yeni eğitim öğretim dönemine hazırladılar. 

 

 EĞİTİME YAPILAN DESTEK GELECEĞE YAPILAN YATIRIMDIR 

Okullara yapılan desteğin geleceğimize yapılan bir yatırım olduğuna dikkat çeken İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet “ Eğitim konusu bizim için çok önemli. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin en iyi şartlarda eğitim-öğretimlerini gerçekleştirmelerini istiyoruz. Bu sebeple ekiplerimiz yaz tatili boyunca şehrimizin dört bir yanındaki okullarda çalışmalarını gerçekleştirdiler” dedi.  

 

 

OKULLARDAN HÜRRİYET’E TEŞEKKÜR 

İzmit Belediyesi’nin okullarda yürüttüğü bu çalışmaların kendileri için çok önemli olduğunu belirten okul yönetimleri de, “ İzmit Belediyesi ekipleri,  hem okul dışında hem de okul içlerinde yoğun bir çalışma yürüttüler.  Okullarımızın yolundan kaldırımına,  boyasından dolaplarına kadar eksiklerimizi bir bir giderdiler. Yeni eğitim öğretim dönemi öncesi bizlere vermiş oldukları destekten dolayı İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler. 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Eğitim haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.2465 TL 6.2216 TL
Euro
EURO
6.8819 TL 6.8544 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA