Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 25.01.2020 SAAT 06:24:03
Advert
 

Özkar'a 1 yıl mühlet

Özkar'a 1 yıl mühlet

Burçin SAĞLAM AYSU - Kartepe’de kurulu bulunan Özkar Konaklama Tesisleri Anonim Şirketi, mahkemeye başvurarak konkordato istedi. Kocaeli 1. Asliye Ticaret Mahkemesi, firma ile ilgili 1 ay süreyle kesin mühlet kararı veridi. Mahkeme ayrıca Murat Çelik'i konkordato komiseri olarak atadı.

 

1 YIL SÜREYLE

Davada alınan karar şöyle;Davacı Özkar Konaklama Tesisleri Anonim Şirketi tarafından mahkemede açılan konkordato davası nedeniyle; davacı şirket hakkında konkordato kapsamında 1 yıl kesin mühlet kararı verilmiş olup İcra İflas Kanununun 288/2 maddesi uyarınca bu kararın ilanı gerekmekle;Davacı şirket hakkında 28/08/2019 günü saat 14:15 itibariyle konkordato kapsamında davacıya bir yıl süreyle kesin mühlet verilmiş olup Murat Çelik konkordato komiseri olarak atanmış ve İİK'nun 288/2 maddesi ve ilgili maddeleri çerçevesinde kesin mühlet kararı ve konkordato komiseri atandığının ilanına karar verilmiştir.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9483 TL 5.9246 TL
Euro
EURO
6.5689 TL 6.5427 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA