Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 19.01.2020 SAAT 02:36:22
Advert
 

Petrol-İş Sendikası'nda yeni bir dönem

Petrol-İş Sendikası'nın yeni genel sekreteri olan Salih Akduman, "Bizler için yeni bir dönem olacak. Bundan sonraki süreçte amacımız sendikamızı büyütmek " dedi
Petrol-İş Sendikası'nda yeni bir dönem

Burçin SAĞLAM AYSU-PETROL-İş Sendikası'nın olağan genel kurulu geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşti. Kurulda Gebze şube başkanı Süleyman Akyüz, mevcut başkan Ali Ufuk Yaşar'ı geride bırakarak başkan seçildi. Kocaeli şube başkanı Salih Akduman da sendika genel sekreteri seçildi. Gebze'de Akyüz'den boşalan koltuğa Eyüp Akdemir, Kocaeli'de Akduman'dan boşalan koltuğa ise Nesimi Yetişoğlu getirildi. Yeni genel sekreter Akduman, genel kurul sonrası gazetemize bir değerlendirme yaptı.

 

HEDEF; BÜYÜMEK

Kendisine duyulan güvenden dolayı mutlu olduğunu ifade eden Akduman, " Demokratik bir şekilde delege ve üyelerimizle buluştuğumuz bir kongre yaşadık. Bizler için yeni bir dönem olacak. Demokratik bir sendika olarak üyemizin seçtiği delegenin karşısına çıktık ve kendi projelerimizi sunduk. Bizler sendikamızın geleceğine dair düşüncelerimizi anlatıyoruz. Yeni hedeflerimizi belirledik. Kazanılmış haklarımızla ilgili konuştuk. Bundan sonraki süreçte sendikamızı büyütmek ve kendi koyduğumuz hedeflere yürüme noktasında mücadele edeceğiz" dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8758 TL 5.8523 TL
Euro
EURO
6.5387 TL 6.5126 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA