Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 23.01.2020 SAAT 19:56:15
Advert
 

Meslek garantili okul!

Kocaeli’de sivil havacılık bölümünü bünyesinde bulunduran meslek garantili Özel Göktuğ Eğitim Kurumları, yeni eğitim öğretim dönemi için geriye sayıma başladı
Meslek garantili okul!

Kocaeli’de sivil havacılık bölümünü de bünyesinde barındıran Özel Göktuğ Eğitim Kurumları, 2019-2020 eğitim öğretimi için ilk öğrencileriyle yeni döneme merhaba diyecek. 19 yıllık eğitim tecrübesi ile kurumun kurucusu Fatih Durmuş tarafından açılan Özel Göktuğ Sivil Havacılık Koleji bünyesinde Özel Göktuğ Anadolu Lisesi, Kocaeli’de ilk ve tek Milli Eğitim Bakanlığı onaylı hos-hostes kursunu da barındırıyor. Özel Göktuğ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi; sivil havacılık bölümü, yer hizmetleri ve kabin hizmetleri, host ve hostes eğitimi verecek. Özel Göktuğ Anadolu Lisesi’nde öğrenim gören öğrenciler ise yabancı dil ağırlıklı eğitim alacak. 

 

TAMAMEN ÖZEL TASARLANDI 

Beylerbeyi Sarayı’ndan esinlenerek sadece okul binası olarak tasarlanan Özel Göktuğ Eğitim Kurumları, bin 517 metrekare alan üzerine Gölcük Çiftlik Mah. Atatürk Bulvarı (Ford Sapağı)’nda inşa edildi. Okul bünyesinde tam donanımlı ve teknolojik alt yapısıyla amacına uygun olarak 16 derslik, 4 laboratuvar, 2 atölye, bir kapalı spor salonu, bir kütüphane, bir yemekhane, bir konferans salonu, bir revir, bir sosyal etkinlik ve sinema salonu yer alıyor. Tamamen sıfırdan yapılan Özel Göktuğ Eğitim Kurumları, bahçe içerisindeki konseptiyle farkını ortaya koyuyor. 

 

KOCAELİ’YE İLKLERİ GETİRDİ 

Özel Göktuğ Eğitim Kurumları bünyesinde eğitim görecek 11 ve 12. sınıf öğrencileri okulda açılacak olan sınava hazırlık kurslarından hiçbir ücret ödemeden faydalanabilecek. Özel Göktuğ Eğitim Kurumları aynı zamanda ilimize ilkleri de getiren kurum olma misyonunu da üstlendi. Kurum bünyesinde yer alan hos ve hostes eğitimlerini başarıyla tamamlayanlar Milli Eğitim Bakanlığı’ndan onaylı sertifika almaya hak kazanacak. Özel Göktuğ Eğitim Kurumları, Kocaeli’de bu sertifikayı veren ilk ve tek kurum olma özelliğini de elinde bulunduruyor. 

 

STAJ YERLERİ HAZIR 

Özel Göktuğ Eğitim Kurumları’nı tercih eden öğrenciler, mezun oldukları sivil havacılık bölümünde lisans ya da yüksek lisans yaptıkları takdirde 0.6 ek puan alırken Özel Göktuğ Eğitim Kurumları’nda sivil havacılık bölümünün son sınıfında öğrenim gören öğrenciler ise Sabiha Gökçen Havalimanı, Cengiz Topel Havalimanı ve yeni İstanbul Havalimanı’nda Türk Hava Yolları bünyesinde staj yapma imkanına da direk ulaşabilecek.

 

KONTENJAN DOLMAK ÜZERE 

Meslek garantili Özel Göktuğ Eğitim Kurumları’ndan sizler de faydalanmak istiyorsanız acele edin! İlk yılı olmasına rağmen neredeyse doluluk oranına ulaşan Özel Göktuğ Eğitim Kurumları, meslek garantili okul olma avantajıyla rakiplerinin çok ilerisinde yer alıyor.

 

ÖZEL GÖKTUĞ EĞİTİM KURUMLARI NEREDE?

26 Mart 2019 tarihinde açılan Özel Göktuğ Eğitim Kurumları, Çiftlik Mah. Atatürk Bulvarı No:371 Gölcük/Kocaeli (D130 Karayolu üzeri Ford Sapağı) adresinde yer alıyor.

 

İLETİŞİM;

Özel Göktuğ Eğitim Kurumlarına;

0262 333 08 41-0552 332 08 41 nolu telefonlarından ulaşabilirsiniz.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9348 TL 5.9111 TL
Euro
EURO
6.5802 TL 6.5539 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA