Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 28.01.2020 SAAT 13:10:18
Advert
 

'Sonuna kadar takipçisi olacağız'

Lastik-İş Genel Başkan Abdullah Karacan’ın katledilişine ilişkin açılan davanın üçüncü duruşması Adapazarı 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Dava ertelenirken, Genel Başkan Sarı, “Sürecin takipçisi olmaya devam edeceğiz” dedi
'Sonuna kadar takipçisi olacağız'

ÜÇÜNCÜ DURUŞMA

LASTİK-İş Sendikası Genel Başkanı Abdullah Karacan’ın Sakarya Goodyear fabrikasında katledilişine ilişkin açılan davanın üçüncü duruşması Adapazarı 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görüldü. Duruşmaya; Lastik-İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı başta olmak üzere sendikanın genel başkan yardımcıları, yöneticileri ve işçiler katıldı.

 

RAPORLAR GELMEDİ

DURUŞMA sonrası gazetemize bilgi veren Sarı, mahkemede tanıkların dinlendiğini ifade ederken, jandarma kriminal raporunun henüz gelmemesi nedeniyle ise duruşmanın 30 Ekim tarihine ertelendiğini ifade etti. Sarı, duruşmaları takip etmeye, süreci an be an yakından izlemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

HABERLERİ OKUTMADI

SARI, mahkeme başkanının Karacan’la ilgili Kocaeli basınında çıkan haberleri mahkemede okutmadığını kaydederken, hakimin, “Bu konu mahkemeyi ilgilendirmez” dediğini kaydetti. Sarı ayrıca, hakimin tutumu nedeniyle ümitlerinin daha da arttığını kaydederek, “Sanık en ağır cezayı alacaktır” diye konuştu.

 

 

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9567 TL 5.9330 TL
Euro
EURO
6.5687 TL 6.5425 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA