Advert Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 23.01.2020 SAAT 02:38:41
Advert
 

İşte yeni genel sekreter vekili

Doç. Dr. Fatih Akbulut’un akademik çalışmalarına zaman ayırmak için istifa ettiği KOÜ Genel Sekreterliği görevine rektör yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük vekaleten bakıyor
İşte yeni genel sekreter vekili

Doç. Dr. Fatih Akbulut’un akademik çalışmalarına zaman ayırmak için istifa ettiği KOÜ Genel Sekreterliği görevine rektör yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Küçük vekaleten bakıyor. Yeni genel sekreterin ise bir ay içinde belirlenmesi ve atamasının yapılması bekleniyor.

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Kent haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9489 TL 5.9252 TL
Euro
EURO
6.5940 TL 6.5677 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA