Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 19.01.2020 SAAT 17:14:14
Advert
 

Aydın Ünlü'ye cevap verdi

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü'ye tepki gösteren CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, "Ünlü çov yapmayı çok iyi bilir" diyerek eleştirilerde bulundu
Aydın Ünlü'ye cevap verdi

CHP İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü'ye tepki gösterdi. Çakar, "MHP İl Başkanı Aydın Ünlü'nün düzenli olarak İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'e yönelik sözlerini basından takip etmekteyiz. Sayın Ünlü, İzmit Belediye Başkanımızın HDP'ye randevu verip/vermemesi konusunda "kulağı çekildi, randevu verdi" şeklinde asılsız ve yakışıksız bir iddiada bulunmuştur. Tüm siyasi partilere, sivil toplum örgütlerine ve odalara randevu veren sayın başkanımız, 23 Haziran İstanbul seçimleri sürecindeki çalışmalardan dolayı bir kısım randevuları ertelemiştir.
 

 

ATA BİNMİŞTİ

Tabi Sayın Ünlü o sıralar ata binerek İstanbul'a mitil atmaya gitme şovunda olduğu için bu konulardan pek haberdar değildir.  İzmit Belediyesi tüm engellemelere ve sabote çabalarına rağmen görevini her alanda eksiksiz yapmaya çalışmaktadır. Sayın Ünlü hizmet konusunda soru sormadan önce Cumhur İttifakı'nın meclis üyelerinin İzmit halkına hizmetleri geciktirmek için nasıl bir yol izlediklerini anlatmasını isteriz. İzmit halkı her şeyi takip etmekte, kimin neyi yapıp yapamadığını, kimin ise bu kente ihanet etmeye çalıştığını bilmektedir" dedi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.8758 TL 5.8523 TL
Euro
EURO
6.5387 TL 6.5126 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA