Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 11.08.2020 SAAT 10:46:51
Advert
Advert
 

AK Kadınlardan ‘’Hoş geldin komşum’’ ziyaretleri

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları ‘’Hoş geldin Komşum ‘’ Projesi kapsamında Kocaeli İl ve İlçe kadın kolları tarafından vatandaşlara ziyaretler gerçekleştiriliyor.
AK Kadınlardan ‘’Hoş geldin komşum’’ ziyaretleri
Advert

Dilovası Kadın Kolları Başkanı Gülay Artut ve yönetimi her gün programladıkları evlere ziyaretler gerçekleştiriyor, site sakinleriyle bir araya gelip vatandaşların  istek ve taleplerini dinliyorlar. Dün düzenlenen programda Toki konutlarına yeni taşınan  site sakinleriyle  ‘’Hoş Geldin Komşum‘’ projesi adı altında bir araya geldiler.Düzenlenen Programda  Kocaeli Milletvekili  Cemil Yaman, Dilovası Belediye Başkanı Hamza Şayir Dilovası İlçe Baskan Vekili Murat Dursun, Köseler Mahalle muhtarı Selami Toklar yer aldılar. Oldukça verimli geçen programda vatandaşların istek ve talepleri dinlendi.

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Sivil Toplum haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
7.3237 TL 7.2945 TL
Euro
EURO
8.6134 TL 8.5790 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA