Advert Advert Advert Advert
Advert Advert Advert
TARİH 16.10.2019 SAAT 20:58:41
Advert
Dogu Temizlik
 

Hürriyet'in o tweetine tepki yağdı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet'in 2013 yılındaki Gezi Parkı eylemlerinde attığı tweet gündeme geldi.
Hürriyet'in o tweetine tepki yağdı

Hürriyet, 31 Mayıs 2013 tarihinde "Çarşı haykırıyor; kes bakalım! Kes bakalım, ağaçları kes bakalım! Sapı anana, kökü babana girecek mi bak bakalım" notlarını yazmış.
Bunun üzerine Diriliş Postası Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve yazarı Erem Şentürk, sosyal medya hesabından "Fatma hanım İzmit Belediye Başkanı. Bu cinsiyetçi iğrenç dili aslında barbar zihniyetinin küçük bir tezahürü. Kendi gibi olan küçük bir zümre haricinde hiç kimseye hayat hakkı vermezler. Şu leş seviyesiyle bir şehri yönetip kadınlara çocuklara temas ediyor. Allah korusun" yazdı.
Bakalım buna başkan Hürriyet bir cevap verecek mi?

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9110 TL 5.8874 TL
Euro
EURO
6.5227 TL 6.4967 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA