Advert Advert Advert
Advert Advert
Advert
TARİH 05.08.2020 SAAT 01:48:03
Advert
Advert
 

KOTEV’in ücretsiz eğitimler devam ediyor

KOTEV’in eylül ayı eğitim takvimi açıklandı. Önemli konuların yer aldığı KOTEV eylül takvimi ile iş hayatında başarılı olmak ve işinizi büyütmek mümkün
KOTEV’in ücretsiz eğitimler devam ediyor
Advert

KOCAELİ Ticaret Odası’nın (KOTO) iş ve sosyal hayata dair ücretsiz eğitim üssü KOTEV’in eylül ayı eğitimlerine kayıtlar başladı. Özellikle iş yaşamında ‘başarı’ odaklı eğitimlerin yer aldığı KOTEV’in ücretsiz programlarına katılmak isteyenler odanın resmi web sitesi üzerinden kolayca kayıt yaptırabildikleri belirtildi.  Katılımcılar ayrıca telefonla oda görevlilerinden eğitimler hakkında bilgi alabildikleri açıklandı.

 

EYLÜL AYI EĞİTİM TAKVİMİ

 

17 Eylül Salı

17.00-20.00 Marka/Patent Eğitimİ

 

19-20 Eylül

17.00-20.00 Stratejik Planlama ve Müşteri İlişkileri (CRM) Eğitimi

 

25-26-27 Eylül

17.00-20.00 Maliyetlendirme ve Fiyatlandırma Eğitimi

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
6.9563 TL 6.9285 TL
Euro
EURO
8.1946 TL 8.1619 TL

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA