Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 23.01.2020 SAAT 20:54:34
Advert
 

O hastanenin ismi değişiyor!

Yeni hekimlerin tanıtıldığı basın toplantısında konuşan Aile Konak Hastanesi idari Direktörü Dr. Şahin Talus, hastanenin isminin değişeceğini açıkladı.
O hastanenin ismi değişiyor!

Arif BULUT - Hekim kadrosuna dahil olan 3 ismin tanıtım toplantısında konuşan Aile Konak Hastanesi idari Direktörü Dr. Şahin Talus hastanenin isminin değiştirileceğini duyurdu. İsim değişikliği de gerçekleştirecekleri  tanıtım toplantısıyla kamuoyuna duyuracaklarını ifade eden Talus, “İsimle ilgili çalışmalarımız vardı. Bunu lansmanla tanıtacağız. Yıllardır kullandığımız bir ismi değiştirmek kolay değil. Yeni isim içimize sindi. İsmin izin süreci var. Yeni isimde Aile ve Konak isimleri yer almayacak” dedi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Güncel haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9348 TL 5.9111 TL
Euro
EURO
6.5802 TL 6.5539 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA