Advert Advert Advert Advert
Advert Advert
TARİH 23.01.2020 SAAT 14:20:05
Advert
 

Kartepe'de sürpriz aday

Kartepe'de sürpriz aday

CHP Kartepe İlçe Başkan adayı Namık Alkan, yaklaşan kongre için adaylığını açıkladı.

 

Alkan yaptığı açıklamada, “Çok kıymetli Cumhuriyet Partili ailem hepinizi saygıyla selamlıyor hoşgeldiniz diyorum.
Ülkemiz ve partimiz için sorumluluk almak gerektiği düşüncesi ile partililerimizle yaptığım görüşmeler neticesin de aday olmaya karar verdim.

 

İnsanların hayata karşı duruşları ve geçmişleri vardır. Bu yaşımıza kadar ülkemiz ve insanlarımız için, demokrasiyi güçlendirmek, sosyal refah toplumunu gerçekleştirmek, ülkemizdeki adaletsizlik ve eşitsizliğe son vermek için hayatın her alanında mücadele ettik, bedel ödedik.

 

Siyasette ve yönetimde dürüstlük ve açıklık ilkesini ışığında, CHP’nin Demokrasimizin ilerlemesi ve çağdaş bir toplum yaratma projesinde emeğimle, gücümle, donanımımla yer almak istiyorum.
Toplumun her kesiminin söz sahibi olacağı halkın iktidarını kurmak için ciddi bir yol ayrımındayız, bizler geçmişte yaşanan hatalardan ve eksiklerden ders çıkarıp yola devam edeceğiz.’’

 

Kartepe halkının sorunlarını dertlerini anlayarak çözüm odaklı politikalar geliştirerek, parti içinde birlik beraberliği sağlayarak, kimseyi ötekileştirmeden Kuvay-ı Milliye ruhu ile partimizi ve gönüldaşlarımızı bir araya getirerek, halkça düzenin kurulmasına öncülük ederek , barışın, adaletin, kardeşliğin ve umudun yaşaması için mücadele edeceğim.

 

Kuvayi Milliye ruhu ile partimizin, halkın partisi kimliğini ön plana çıkararak, halkın sorunlarına projeler üreterek dokunacağız. Yoldaşlığın çok önemli bir hale geldiği, Beraberliğin ve birleşmenin, bütünleşmenin lafta değil meydanlarda, sokaklarda olması gerektiği zamanlardır bu günler. Artık Kartepe Partimiz çatısı altında konuşacak herşey çok güzel olacak Kartepe'de her zaman umut var.

 

7 Eylül’de  yapılacak İlçe kongremizin Demokrasi Şöleni şeklinde geçmesini temenni ederken, CHP Kartepe İlçe Başkanlığına Aday olduğumu tüm mücadele arkadaşlarım ve kamuoyuna duyururum” dedi.

 

 

Bu haber eklendi
Demokratkocaeli:
Yorumlar
Adınız :
Yorumunuz :
Güvenlik : Captcha
Değiştir  
Toplam 0 yorum.
Diğer Siyaset haberleri
Anket
Sizce, Kocaeli'deki yapılar depreme karşı yeterince güvenli mi?
Evet
Hayır
VEFATLARIMIZ
Dolar
DOLAR
5.9489 TL 5.9252 TL
Euro
EURO
6.5940 TL 6.5677 TL
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı

Demokrat Kocaeli Gazetesi yılların verdiği tecrübe ile Kocaeli haber konusunda uzmanlaşmış bir ekibe sahiptir. Kocaeli Gazetesi olarak Kocaeli ve ilçelerine basılı yayın hizmetimiz ile Kocaeli Yerel Gazeteleri arasında yerini almaktadır. Demokrat Kocaeli Gazetesi olarak Son Dakika Kocaeli Haberleri ulaştırmak için gece gündüz 7 gün 24 saat çalışan bir ekiple hizmetinizdeyiz. Kocaeli'de olan olayları anında aktarmak sizi bilgilendirmek bizim için önemli. Gazetecilik mesleğinin zorluğunun farkındayız ve Gazetecilik mesleğini severek yapmaktayız. Kocaeli Yerel Gazeteler arasında önceliğimiz sizlere daha iyi ve daha hızlı kocaeli haber hizmeti sunmaktır.

ANIT MEDYA